Parūpējies arī Tu par savas apkārtnes tīrību!

21.04.2021

21042021.jpgSkaisti ziedošas vizbulītes, putnu čalas un silta saule liecina, ka klāt ir pavasaris. Visa dzīva daba mostas, un arī mēs esam sarosījušies uz ikgadējo “Lielo talku”. Tīra un sakopta vide ir būtiska cilvēka veselībai un labklājībai.

Rūpējoties par apkārtējās vides tīrību un estētiskumu, Kokneses pamatskola – attīstības centra saime 2021. gadā 21. aprīlī čakli iesaistīsies skolas teritorijas sakopšanā. Skola – centrs aicina arī Kokneses novada iedzīvotājus parūpēties par vides tīrību un piedalīties savas tuvākās apkārtnes sakopšanā, tādejādi, piedaloties zibakcijā “Tīra vide mums apkārt”.

Talkas laikā ķer mirkli, uzņem oriģinālu bildi, un atsūti mums. Pēc nejaušības principa viens veiksmīgais saņems pārsteiguma balvu.

Kokneses pamatskola – attīstības centrs aicina “Esi aktīvs! Piedalies Kokneses novada apkārtnes sakopšanā”.

Kokneses pamatskolas – attīstības centra

direktores vietniece audzināšanas darbā Jūlija Grase