"Tīram sniega taciņas, putniņiem būs gardumi"

11.01.2022

20220111tiramsniegatacinas9.jpgKokneses pamatskolas – attīstības centra pirmsskolas grupas "Bērziņš" bērni 2022. gada 11.janvārī skolas apkārtnē veica labos darbus  "Tīram sniega taciņas, putniņiem būs gardumi".

Lai mēs justos labi, būtu smaidīgi, priecīgi jāiemācās būt draudzīgiem, labsirdīgiem un izpalīdzīgiem.

Bērni skolas apkārtnē darbojās ar sniega lāpstām, šķūrēja un tīrīja sniegu no taciņām, krāva to lielā kupenā. Bērni izpalīdzēja skolas sētniekam, par paveikto darbu viņiem bija liels prieks!

Bērni mācās atpazīt un stāstīt par dzīvo radību ziemā, kura sastopama tuvākajā apkārtnē. Pirmsskolas grupas "Bērziņš" bērni pagatavoja putniņiem sēklu bumbas, kuras novietoja putnu barotavā "Putniņi, uz Jūsu veselību".

Ligita Muižniece

skolotāja