Ārpusstundu darbs

Dārgumu meklēšana

14.03.2024

20240229dargumumeklesanabernane02.jpgviscmanadazada-vienigalatvijakv1080x1080pxv3-02.jpgKokneses pamatskola – attīstības centrs piedalās projektā “Mana dažādā – vienīgā Latvija”, tādēļ 2024.gada 29. februārī 1.internāta grupa iesaistījās “Dārgumu meklēšanā” Latvju dainās par dabu, kopā ar speciālās izglītības skolotāju D. Bernāni un ārstnieciskās vingrošanas skolotāju J. Čerņausku. Nodarbības moto “Austiņas kustina, kājiņas čabina” norāda, ka ar kustību palīdzību var attīstīt ne tikai fizisko sagatavotību, bet arī asināt prātu, veicināt prasmi klausīties, sadzirdēt, izpildīt un izlasīt  tekstu. Uzdevumu izpilde prasīja izglītojamiem roku muskulatūras darbināšanu, ķermeņa lokanību, kāju veiklību, redzes asumu, atmiņas trenēšanu, matemātiskās un lasīšanas prasmes, spēju klausīties, būt uzmanīgiem, sadarboties komandā, veikt uzdevumus arī individuāli.

Dzimtā valoda

27.02.2024

siena-9gr-ogre.jpgviscmanadazada-vienigalatvijakv1080x1080pxv3-02.jpgKokneses pamatskola – attīstības centrs piedalās VISC projektā “Mana dažādā – vienīgā Latvija”. 21. februārī visā Pasaulē atzīmē dzimtās valodas dienu. Saistībā ar šo notikumu skolēnu pašpārvalde nedēļas ietvaros rīkoja interesantas aktivitātes.

Maskošanās sadancis Sēlijā

26.02.2024

sadancis2202202408.jpgKokneses pamatskolas – attīstības centra deju kolektīvs saņēma ielūgumu piedalīties Jaunjelgavas kultūras centra organizētajā pasākumā “Maskošanās sadancis Sēlijā”, kurš notika 2024.gada 22. februārī un pulcēja dalībniekus no Rīgas 41.vidusskolas, Rīgas Centra Humanitārās vidusskolas, Ērgļu vidusskolas, Lubānas kultūras nama, Aizkraukles Novada vidusskolas, Daudzeses pamatskolas un Jaunjelgavas kultūras centra.

Jautrās stafetes

15.02.2024

img2451.jpg2024.gada 14.februārī Kokneses pamatskolas - attīstības centra izglītojamiem bija iespēja piedalīties jautrā, izzinošā pasākumā - "Jautrās stafetes".

Foto: Kristiāna Ancelāne

sporta skolotāja