Ārpusstundu darbs

Skolas himna un emblēma

emble.jpg

Skolas himna

Teksts - Ā. Āre

Mūzika – R.Krieviņš

 

Liepu un ozolu aizvējā,

Pērses zaļajā ielokā,

Ar zinības gaismiņu logos,

Mums durvis ver skola baltā.

PIEDZ.

Mums viņa ir visgaišākā,

Mūsu sapņos tā gaismiņu lies.

Mums viņa ir visskanīgākā,

Mūsu dziesmas kā tauriņi skries.

 

Dienas un gadus pavadām,

Skolas draudzīgā pulciņā.

Mēs vēlamies laimīgi izaugt,

Nest skolas gaismiņu plaukstās.

PIEDZ.

Mums viņa ir visgaišākā,

Mūsu sapņos tā gaismiņu lies.

Mums viņa ir visskanīgākā,

Mūsu dziesmas kā tauriņi skries.

 

Un tikai skolā, zinības mācoties,

Mēs spēsim dzīvē sapņot un lidot.

 

Liepu un ozolu aizvējā,

Pērses zaļajā ielokā,

Ar zinības gaismiņu logos,

Mums durvis ver skola baltā.

Kokneses pamatskola – attīstības centra pirmsskolas grupiņa “Bērziņš” piedalās konkursā “Esi aktīvs! Dari kopā!” un saņem balvas

08.06.2021

202105_konkurss_esi_aktivs_4.jpg 

Konkursā “Esi aktīvs! Dari kopā!”, ko organizēja Latvijas Lauksaimniecības universitātes Mūžizglītības centrs sadarbībā ar Zemkopības ministriju, Lauku atbalsta dienestu, programmas “Piens un augļi skolai” ietvaros ar lielu prieku un interesi iesaistījās Kokneses pamatskolas – attīstības centra pirmsskolas grupa “Bērziņš” un grupas audzēkņu Ralfa Freivalža un Daniela Kundziņa ģimenes. Šīm ģimenēm pieder bioloģiskās piensaimniecības. Abi zēni no mazotnes ir radināti piedalīties saimniecības darbos. Vecāki fiksēja aktivitātes fotogrāfijās, pielieka klāt nelielus aprakstus un iesūtīja dalībai konkursā.

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Kokneses pamatskolas – attīstības centra rīkotajā zibakcijā “Tīra vide mums apkārt” uzvar Pērses sākumskolas pirmsskolas grupa

01.06.2021

zibakcija_20210601_1.jpg 

2021.gada 21.aprīlī Kokneses pamatskola – attīstības centrs pavasara Lielās talkas aktivitāšu ietvaros izsludināja zibakciju “Tīra vide mums apkārt”, kurā aicināja piedalīties visus Kokneses novada iedzīvotājus, organizācijas, izglītības iestādes un parūpēties par savas vides tīrību, piedaloties savas tuvākās apkārtnes sakopšanā.

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Projektu nedēļa “Vide un veselīgs dzīves veids”

31.05.2021

Maija pēdējā nedēļā, kad saulīte ar katru dienu kļūst siltāka un siltāka, un skolēnu vasaras brīvlaiks jau ir pavisam tuvu, Kokneses pamatskolā – attīstības centrā katru gadu notiek projektu nedēļa. Tā ir kā pēdējais noslēguma darbs, kurš jāpaveic, lai varētu doties baudīt vasaru un krāt spēkus nākamajam mācību gadam.

2020./2021. mācību gadā kā projekta nedēļas tēma tika izvēlēta “Vide un veselīgs dzīves veids”, jo tas ir ceļš uz mūsu katra un visas sabiedrības labklājību – tā ir rūpēšanās par savu un apkārtējo veselību, aktīva dzīvesveida izvēle un saudzīga attieksme pret dabu, kas ir mūsu vislielākā bagātība.

Šī mācību gada projektu nedēļa, kura noritēja no 24. līdz 28. maijam bija īpaša, jo pasliktinoties epidemioloģiskajai situācijai Kokneses novadā no 2021.gada 5.maija gan mācību process skolā, gan arī projektu nedēļa notika attālināti. Skolēni iepazinās ar videi draudzīgu dzīvesveidu un veidoja plakātu – aicinājumu “Videi darīt labu ir viegli!”, uzzināja par kustību un sportisko aktivitāšu nozīmi cilvēka dzīvē un veidoja kolāžu par sportiskām aktivitātēm, noskaidroja par atkritumu ietekmi uz dabu un mūsu veselību un vāca atkritumus, iepazinās ar veselīga uztura principiem un veidoja veselīga uztura piramīdu no mājās pieejamajiem materiāliem un gatavoja veselīgu ēdienu.

Liels paldies gan visiem skolotājiem, kuri bija iesaistījušies projekta norises organizēšanā, gan skolēniem un viņu palīgiem mājās!

VISC pateicība Kokneses pamatskolas – attīstības centra dejotājiem

24.05.2021

20210425_visc_balvas_dejotajiem_4.jpg  

Gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, tika plānots īpašs projekts bērniem un jauniešiem ar speciālām vajadzībām “Roku rokā dziesmu rotā”. Kokneses pamatskolas-attīstības centra tautisko deju kolektīvs arī aktīvi iesaistījās šajā projektā un gatavojās piedalīties lielajos svētkos.Taču sakarā ar epidemioloģisko situāciju valstī, XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki notiks pa novadiem, skolās, ja to atļaus situācija Latvijā. Jaunais svētku moto ir “Svētki ir tur , kur esam mēs”.

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Lielā pavasara talka Kokneses pamatskolā - attīstības centrā

whatsapp_image_2021_05_13_at_15_40_29.jpgAcis darba izbijās,

Rokas darba nebijās,

Rokas darba nebijās,

Zinājās padarot.

L. t. dz.

 

Tā, kā smaržo gaiss aprīlī, nesmaržo nevienā citā mēnesī. Aprīlis ir ne tikai ziedēšanas un putnu dziedāšanas laiks. Tas ir laiks, kad jūtama cilvēka rosība, jo aprīlis ir darba mēnesis, kad cilvēki piedalās sakopšanas talkās un rūpējas par vides tīrību un kārtību. Tieši aprīlī visā Latvijā – pilsētās un laukos, notiek apkārtnes sakopšana, arī Kokneses pamatskolas – attīstības centra saime 2021. gadā 21. aprīlī rīkoja ikgadējo “Pavasara lielo talku.”

Lasīt visu ziņu galerija (13)

Parūpējies arī Tu par savas apkārtnes tīrību!

21.04.2021

21042021.jpgSkaisti ziedošas vizbulītes, putnu čalas un silta saule liecina, ka klāt ir pavasaris. Visa dzīva daba mostas, un arī mēs esam sarosījušies uz ikgadējo “Lielo talku”. Tīra un sakopta vide ir būtiska cilvēka veselībai un labklājībai.

Rūpējoties par apkārtējās vides tīrību un estētiskumu, Kokneses pamatskola – attīstības centra saime 2021. gadā 21. aprīlī čakli iesaistīsies skolas teritorijas sakopšanā. Skola – centrs aicina arī Kokneses novada iedzīvotājus parūpēties par vides tīrību un piedalīties savas tuvākās apkārtnes sakopšanā, tādejādi, piedaloties zibakcijā “Tīra vide mums apkārt”.

Talkas laikā ķer mirkli, uzņem oriģinālu bildi, un atsūti mums. Pēc nejaušības principa viens veiksmīgais saņems pārsteiguma balvu.

Kokneses pamatskola – attīstības centrs aicina “Esi aktīvs! Piedalies Kokneses novada apkārtnes sakopšanā”.

Lasīt visu ziņu
PASĀKUMU KALENDĀRS
back to top