Ārpusstundu darbs

Liepu un ozolu aizvējā,

Pērses zaļajā ielokā,

Ar zinības gaismiņu logos,

Mums durvis ver skola baltā.

PIEDZ.

Mums viņa ir visgaišākā,

Mūsu sapņos tā gaismiņu lies.

Mums viņa ir visskanīgākā,

Mūsu dziesmas kā tauriņi skries.

Dienas un gadus pavadām,

Skolas draudzīgā pulciņā.

Mēs vēlamies laimīgi izaugt,

Nest skolas gaismiņu plaukstās.

PIEDZ.

Mums viņa ir visgaišākā,

Mūsu sapņos tā gaismiņu lies.

Mums viņa ir visskanīgākā,

Mūsu dziesmas kā tauriņi skries.

Un tikai skolā, zinības mācoties,

Mēs spēsim dzīvē sapņot un lidot.

Liepu un ozolu aizvējā,

Pērses zaļajā ielokā,

Ar zinības gaismiņu logos,

Mums durvis ver skola baltā.

Parūpējies arī Tu par savas apkārtnes tīrību!

21.04.2021

21042021.jpgSkaisti ziedošas vizbulītes, putnu čalas un silta saule liecina, ka klāt ir pavasaris. Visa dzīva daba mostas, un arī mēs esam sarosījušies uz ikgadējo “Lielo talku”. Tīra un sakopta vide ir būtiska cilvēka veselībai un labklājībai.

Rūpējoties par apkārtējās vides tīrību un estētiskumu, Kokneses pamatskola – attīstības centra saime 2021. gadā 21. aprīlī čakli iesaistīsies skolas teritorijas sakopšanā. Skola – centrs aicina arī Kokneses novada iedzīvotājus parūpēties par vides tīrību un piedalīties savas tuvākās apkārtnes sakopšanā, tādejādi, piedaloties zibakcijā “Tīra vide mums apkārt”.

Talkas laikā ķer mirkli, uzņem oriģinālu bildi, un atsūti mums. Pēc nejaušības principa viens veiksmīgais saņems pārsteiguma balvu.

Kokneses pamatskola – attīstības centrs aicina “Esi aktīvs! Piedalies Kokneses novada apkārtnes sakopšanā”.

Pavasari sagaidot

05.04.2021

img_20210401_wa0065.jpg

Atkal jautrā, dzidrā mēlē

Visi strauti spēlēt spēlē;

Upes čalo skaļā čalā:

Ziema galā! Ziema galā!

/V. Plūdons/

2021. gada 1. aprīlī Kokneses pamatskola – attīstības centrs klasēs ielaida pavasari un radošas Lieldienu aktivitātes. Mūsu skola nav pārtraukusi klātienes mācības, un, ievērojot epidemioloģisko situāciju, esam priecīgi, ka klašu grupu ietvaros varējām gatavoties pavasara svētkiem. Šis ir arī metodiskās komisijas “Cilvēks un sabiedrība” mēnesis, un radošās darbnīcas bija pirmais pasākums, kuram sekos konkursi, izstādes un citas aktivitātes saistībā ar tēmu – profesijas un arodi.

Meteņa diena Kokneses pamatskolā- attīstības centrā

16.02.2021

img_20210302_wa0037.jpgMeteņi, tas ir brīdis, kad īsās ziemas dienas paliek garākas un laiks sāk griezties uz pavasara pusi. Kaut arī ziema vēl neatkāpjas, gaisā jaušams pavasaris, zeme paliek mīksta un kurmis met pirmos rakumus. Meteņa nosaukums ir „meti” – griešanās vieta, robeža, mērs, laika grieži, tādēļ šajā dienā jāveic tādas darbības un rituāli, lai nākamajā gadā būtu laba raža un izdotos paveikt visu iecerēto.

Sveču balle Kokneses pamatskolā - attīstības centrā

19.02.2021

img_20210302_wa0018.jpgKokneses pamatskolā - attīstības centrā skolēni gadā tika aicināti piedalīties izstādē “Dedzu sveci”.  Katram audzēknim, pēc vēlēšanās bija  individuāli jāsagatavo pašdarinātu telpisku sveci no papīra, izmantojot dažādas tehnikas.

“Stilīgākā sejas maska”

15.02.2021

sejas_maskas.jpg

“Stilīgākā sejas maska”

Šajā ārkārtas situācijas laikā valstī un pasaulē mūsu ikdienā apģērbu papildinājis kāds neatņemams aksesuārs – sejas aizsargmaska. Ņemot vērā šo situāciju, Kokneses pamatskolā – attīstības centrā janvārī tika organizēts pasākums “Stilīgākā sejas maska”, kurā piedalījās Skolas – centra skolēni.

Latvijas Veselības sporta nedēļa 2020 Kokneses pamatskolā – attīstības centrā

10.11.2020

20201105_162256_1.jpgJau devīto reizi Latvijā notika veselības nedēļa, kuras ietvaros tiek popularizēts veselīgs un fiziski aktīvs dzīvesveids. Šogad Kokneses pamatskola – attīstības centrs pirmo reizi piedalījās šinī pasākumā  un vienu nedēļu katru dienu - no 26. oktobra līdz 1. novembrim, organizēja sportiskas, izzinošas aktivitātes.