Ziemas olimpiskā diena

20230126olimpiskasdiena033.jpg

Lai arī ziema ar sniegu mūs šogad nelutina, tas netraucēja Kokneses pamatskolas – attīstības centrā noorganizēt brīnišķīgu Ziemas olimpisko dienu iekštelpās, kura sagādāja kustību prieku, radīja smaidu un vairoja pozitīvo enerģiju visiem tās dalībniekiem!

Pasākuma organizatori bija sagatavojuši deviņas sportiskas, radošas stacijas ar veiklības un asprātības stafetēm, prāta spēlēm, puzles likšanu, ragaviņu vilkšanu, šķēršļu joslu pārvarēšanu.

Pārsteigumu netrūka! Skaļāka un emocionālāka, nekā iepriekš bijām paredzējuši, bija “pingvīna pabarošana ar sniega bumbām”. Azartiska izvērtās “zivs makšķerēšanā āliņģī”. Uzdevums “uzcelt sniegavīru no kartona” radīja emocijas, bet galarezultātā – smaidu! Draudzības un sadarbības spējas bija nepieciešamas komandai, lai drosmīgi pārvarētu šķēršļu joslu ar dēlīšiem, pārvietotu “sniega bumbas” no viena laukuma uz otru, kā arī, lai pavizinātu skolas biedru ar “ābolīti”. Atraktīvs izvērtās  uzdevums uzmest riņķus uz “brieža ragiem”.

Paši dalībnieki atzina: “Tas bija reāls piedzīvojums!”, jauks brīvā laika pavadīšanas veids, kur ieguvumi ir kustība, jautrība un sadarbība.

Noslēgumā dalībnieki saņēma saldumu balviņas, pateicības rakstus un iespēju ieturēt maltīti ar siltām desiņām svaigā gaisā.

Sirsnīgs “Paldies!” pasākuma organizētājiem un dalībniekiem!

Vēlam ikvienam pozitīvu attieksmi pret sportu, fiziskām aktivitātēm neatkarīgi no gadalaika, kā arī ļoti ceram vēl sagaidīt balto sniedziņu, lai izbaudītu īstus ziemas priekus brīvā dabā!

Daina Logina

skolotāja