“Zinību diena” Kokneses pamatskolā – attīstības centrā

02.09.2024

20240902-zinibu-diena-02.webpKokneses pamatskolā - attīstības centrā 2024./2025.mācību gads sākās ar "Zinību dienas" svinīgo pasākumu skolas iekšpagalmā, kur pulcējās audzēkņi ar vecākiem un skolotājiem. Sākas jauns darba cēliens skolotājiem un skolēniem, kuru pavada atkalredzēšanās prieks. Šī diena katru gadu ir gaidīts un satraucošs mirklis visiem, kam sākas skolas gaitas, īpaši pirmklasniekiem, kas skolas durvis ver pirmo reizi. 2024./2025. mācību gadā Kokneses pamatskolas – attīstības centra draudzīgajai saimei pievienojās četrpadsmit pirmklasnieki.

Klātesošos uzrunāja izglītības iestādes direktore Anita Ščerbinska, novēlot visiem veiksmi, stipru veselību, prasmi sadarboties. Pasākuma dalībniekus ar sveicieniem jaunajā mācību gadā sveica arī Kokneses apvienības pārvaldes vadītāja A. Vagoliņa, novēlot labas sekmes, izturību un veiksmīgu mācību gadu.

Kokneses pamatskolas – attīstības centra kolektīvs sadarbībā ar radošo apvienību “Jogitas pasākumi” pasākuma dalībniekiem bija sagatavojis visiem klātesošajiem jautru pārsteigumu – ciemos ieradās zaķis Bannijs un pele Karamele, lai ar jautrām dziesmām un rotaļām iepriecinātu skolēnus, viņu vecākus un skolas darbiniekus.

Pēc svinīgā pasākuma audzēkņi kopā ar skolotājiem devās uz pirmo audzināšanas stundu, bet vecāki uz kopsapulci, kuras laikā izglītības iestādes administrācija iepazīstināja ar skolas prioritātēm 2024./2025. mācību gadā, interešu izglītības iespējām, kā arī atbildēja uz vecāku uzdotajiem jautājumiem.

Pēcpusdienā notika grupu saliedēšanas aktivitātes. Sadarbībā ar biedrību «Aktīvās atpūtas aģentūra» skolēniem bija iespēja iepazīt un spēlēt tādas spēles kā kornhols, minigolfs, trēpju golfs, domino, kluču tornis un dažādas galda spēles.

Kokneses pamatskolas – attīstības centra administrācija jaunajā mācību gadā novel, lai šis mācību gads ir pilns ar jauniem izaicinājumiem, radošām idejām un pozitīvām emocijām.

Jūlija Grase

direktores vietniece audzināšanas darbā