2020./2021.m.g. 2.semestris Kokneses pamatskolā - attīstības centrā

02.01.2021

Kokneses pamatskola - attīstības centrs 2020./2021.m.g.2. semestrī no 4.janvāra turpina darbu klātienē.

• Mācības klātienē notiks ievērojot vispārējus piesardzības pasākumus – dezinfekcija, distancēšanās, veselības stāvokļa novērošana. Ieteikumi piesardzības pasākumu īstenošanai.
  • No 4. janvāra arī 1. - 4. klašu skolēni skolā lieto maskas.
  • Izglītības iestādes koplietošanas telpās gan skolotāji, gan bērni no 7 gadu vecuma lieto maskas.

Valdībā apstiprinātie grozījumi Ministru kabineta rīkojumā Nr. 655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” paredz to, ka no 21. decembra līdz 7. februārim ir pagarināta ārkārtējā situācija un jāievēro pastiprināti drošības pasākumi, lai samazinātu Covid-19 izplatības riskus. Jaunie grozījumi nemaina jau iepriekš plānoto izglītības procesu atsākšanu nākamajā nedēļā.

Par turpmāko izglītības procesu un izglītības aktivitātēm, izvērtējot aktuālo epidemioloģisko situāciju valstī, valdība lems nākamajā nedēļā.

ℹVairāk info: https://www.visc.gov.lv/lv/jau...