Atzinība no Uzdevumi.lv

06.01.2022

atzinibassertifikatsuzdlv.jpg


Kokneses pamatskola - attīstības centrs saņēmis atzinību no portāla Uzdevumi.lv direktora Edgara Škutāna par aktīvu portāla iespēju izmantošanu un mācību procesa modernizēšanu 2021./2022. mācību gada 1. semestrī. Šajā laikā portālā Uzdevumi.lv Izglītības iestādes audzēkņi atrisinājuši 2499 uzdevumus un skolotāji uzdevuši 44 pārbaudes darbus. Paldies saņem gan skolotāji, gan skolēni par sasniegtajiem rezultātiem un atbalstu, ko sniedz digitāliem mācību līdzekļiem.

Gandarījumu par paveikto motivē arī turpmāk, aktīvi mācot un mācoties, izmantot daudzveidīgus digitālos risinājumus, nodrošinot kvalitatīvu un radošu izglītības procesu.


Elīna Ivanāne

metodiķe

Kokneses pamatskola - attīstības centrs

PASĀKUMU KALENDĀRS
back to top