Brīnumi notiek, ja brīnumiem tic…

20.12.2021

20211216dzirnaskoncerts1.jpgAr mūsu skolā notika brīnums. 2021.gada 16.decembra  vakarā, kad jau bija tumšs, Kokneses pamatskolas – attīstības centra pagalmā ieripoja vairāki auto pilni ar lieliem un maziem. Ciemos atbrauca deju skola “Dzirnas” – bērni, vecāki un pasniedzēji, lai dāvātu Ziemassvētku prieku skolas saimei.

Idejas autore ir deju skolas “Dzirnas” direktore Singita Daņiļēviča. Tās mērķis ir iemācīt bērniem  dāvāt prieku, dalīties ar labo, nevis tikai saņemt. Nav nepieciešams materiālas vērtības, lai iepriecinātu citus. Dāvināt var savu aizrautību, vaļaspriekus – dziedāšanu un dejošanu.

Tumšs vakars, ziema, aukstums, bet te, gaismas apstarots notiek brīnums, – dejas un dziesmas. Šoreiz skatuve bija skolas iekšpagalms, izgaismots no skolas logiem un prožektoriem. Agris Daļiņēvičs piesita mūzikas ritmu Ziemassvētku dziesmām. Tās sajūtas ir neparakstāmas, pasakainas. Tas nekas, ka pagalmā vēl šur tu vizēja ledus, rokenrolla deju soļi bija stabili un pārliecinoši. Skatītājiem kājas pašas cilājās līdzi mūzikas ritmā.

Dzirnu bērni bija sarūpējuši arī mazas dāvaniņas, ko katrs pats bija sagatavojis ar personīgi uzrakstītu apsveikumu. Bez našķiem jau ar neizpalika! Arī skolas darbiniekiem tika dāvanas.

Paldies deju skolai “Dzirnas” – bērniem, vecākiem un pedagogiem, par iespēju saņemt šo jauko dāvanu. Mēs saņēmām ne tikai prieku, bet arī fantastiskas emocijas un pozitīvu lādiņu gada izskaņā. Mūs skolas bērni un darbinieki sirsnīgi pateicas par šo jauko, sirsnīgo Ziemassvētku dāvanu!

Aija Venškevica

skolotāja

Kokneses pamatskola - attīstības centrs

PASĀKUMU KALENDĀRS
back to top