Grāmatas stāsts grāmatā

15.09.2022

20220915gramatunednosl01.jpgKokneses pamatskolā – attīstības centrā ir iesācies jaunais mācību gads. Viens no uzdevumiem mūsu skolā šogad ir lasīt grāmatas. Līdz ar to mācību gadu aizsākām ar Grāmatu nedēļu no 12. – 15. septembrim. Nedēļa aizritēja aktīvi gatavojoties, jo katrai internāta grupai ar skolotāju bija jāatrod un jāizlasa grāmatiņa, jāizpagatavo grāmatzīme, jāilustrē lasītais, jāveido atziņas un jāsakārto savas grupas grāmatā.

15. septembrī notika grāmatu nedēļas “Grāmatas stāsts grāmatā” noslēguma pasākums, kura laikā mūsu skolā viesojās grāmatu Gariņš, kurš pastāstīja kā cilvēki senos laikos saglabāja vēstījumu nākamajām paaudzēm, kad radās papīrs un pirmās grāmatas. Skolēni grupu darbā varēja iejusties rakstnieku lomā un prezentēt klātesošiem savas grupas grāmatas.

Pasākumu organizēja internāta skolotāju joma.

Visu apkopoja internāta skolotāju jomas vadītāja A. Lindenberga

PASĀKUMU KALENDĀRS
back to top