Izlaidums – mirklis, pirms došanās lielajā dzīvē!

11.06.2021

062021_izlaidums_kolaza.jpg

2021.gada jūnijā Kokneses pamatskolā – attīstības centrā virmo patīkams satraukums, kas liecina, ka ir izlaidumu laiks! Šis ir pārdomu laiks, kad absolventi atskatās uz paveikto un izvēlas sev turpmāko dzīves ceļu. Mazliet skumji ir atvadīties no skolas biedriem un skolotājiem, pierastās ikdienas kņadas, bet prieku rada apziņa cik daudz iespēju ir priekšā.

2021.gada 3.jūnijā pēc veiksmīgi nokārtota kvalifikācijas eksāmena profesionālajā pamatizglītības programmā “Kokizstrādājumu izgatavošana” apliecību par profesionālās kvalifikācijas “Koksnes materiālu apstrādātājs” ieguva trīs audzēkņi.

Šinī dienā tika paslavēti arī centīgākie darba darītāji un turpinot skolas tradīcijas godalgu ar nomināciju “Jaunais amatnieks 2021” svinīgi pasniedza otrā kursa audzēknim, šī gada absolventam Kristapam Danielam Kriņģelim.

2021.gada 11.jūnijā apliecību par vispārējo pamatizglītību un sekmju izrakstu saņēma 7 devīto klašu skolēni.

Šis bija izaicinājumiem bagāts mācību gads, kas prasīja lielu izturību, pacietību un spēju pielāgoties dažādiem apstākļiem. Apsveikuma runā Kokneses pamatskolas – attīstības centra direktore Anita Ščerbinska pauda gandarījumu par kopīgi paveikto, izteica atzinību izglītojamiem par centību mācībās, pateicību vecākiem par sadarbību. Lielu paldies par neizsmeļamo spēku un atbalstu visās ikdienas situācijās saņēma arī visa izglītības iestādes saime.

Lai prieks par sasniegto iedvesmo mērķtiecīgi doties tālāk un piepildīt savus sapņus un ieceres!

Kokneses pamatskolas – attīstības centra kolektīvs

PASĀKUMU KALENDĀRS
back to top