Kokneses pamatskolas – attīstības centra rīkotajā zibakcijā “Tīra vide mums apkārt” uzvar Pērses sākumskolas pirmsskolas grupa

01.06.2021

zibakcija_20210601_1.jpg 

2021.gada 21.aprīlī Kokneses pamatskola – attīstības centrs pavasara Lielās talkas aktivitāšu ietvaros izsludināja zibakciju “Tīra vide mums apkārt”, kurā aicināja piedalīties visus Kokneses novada iedzīvotājus, organizācijas, izglītības iestādes un parūpēties par savas vides tīrību, piedaloties savas tuvākās apkārtnes sakopšanā.

Lai piedalītos zibakcijā, dalībnieki vajadzēja izvēlēties sev tīkamāko vides objektu, sakopt to, uzņemt oriģinālas bildes no darba procesa un iesūtīt tās Kokneses pamatskolas – attīstības centra pārstāvim.

Uzvarētāji tika noteikti izlozējot vienu laimīgo. Šoreiz veiksmīgā loze tika Pērses sākumsskolas pirmsskolas izglītības grupai, kas aktīvi talkas laikā strādāja, sakopa skolas apkārtni, šķiroja atkritumus un labi pavadīja laiku. Pirmsskolas izglītības skolotāja Daiga Andersone iemūžināja fotoattēlos, cik čakli strādā mazie talcinieki, un iesūtīja bildes.

2021. gada 1. jūnija Kokneses pamatskolas – attīstības centra direktores vietniece audzināšanas darbā J. Grase devās uz Pērses sākumskolu, lai izteiktu pateicību čaklajiem rūķiem un skolotājiem par centību un pasniegtu pārsteiguma balvas.

Kokneses pamatskola – attīstības centrs saka visiem lielu paldies par dalību zibakcijā “Tīra vide mums apkārt” un aktīvu iesaistīšanos Kokneses novada apkārtnes sakopšanā.

Tiekamies Lielajā Talkā 2022. gadā!

Jūlija Grase

direktores vietniece audzināšanas darbā

Kokneses pamatskola – attīstībasc entrs

PASĀKUMU KALENDĀRS
back to top