Kokneses skolēni izveido atmiņas spēli par šo mācību gadu un saņem balvu!

14.05.2021

di.jpgŠis ir bijis īpašs mācību gads gan skolēniem un vecākiem, gan skolotājiem – bagāts jauniem izaicinājumiem, apgūstamām prasmēm un pilnveidojamām zināšanām. Kā ir mācīties attālināti, tiešsaistē, digitālajā vidē?  Drossinternets.lv mudināja skolēnus atskatīties uz  gada laikā piedzīvoto - spilgtākajiem notikumiem, sajūtām, pārdomām, un izveidot  atmiņas spēli tiešsaistē "Mēs 2020/2021".

Atsaucoties aicinājumam, Latvijas skolēni ir izveidojuši 62 interesantas, emocijām un atmiņām bagātas tiešsaistes spēles. Redzam, ka šis mācību gads skolēniem ļāvis izbaudīt plašu emociju gammu, tāpēc īpaši priecājamies par skolēnu spēju uzsvērt un atmiņās saglabāt tieši priecīgos mirkļus.

Dāvanu karti atpūtas un sporta inventāra iegādei EUR 50 vērtībā saņem Kokneses pamatskolas – attīstības centra 9.klase. 

Kā Kokneses skolēni raksturo šo mācību gadu? Ar kūpošu tējas krūzi pie ekrāna, daudzkrāsainām sejas maskām, patstāvīgu pusdienu gatavošanu, kas vairāk izskatās pēc ķīmijas eksperimenta, kā arī aktīvu darbošanos sporta laukumā. Kopējā šī mācību gada noskaņa ir noslēpumaina, daudzkrāsaina un mīlestības pilna.

Sveicam uzvarētājus un ceram, ka iegūtās balvas ļaus skolēniem atgūt spēkus un uzkrāt  pozitīvu enerģiju nākamajam mācību gadam.

Par Latvijas Drošāka interneta centru

Latvijas Drošāka interneta centrs darbojas kopš 2006. gada, informējot sabiedrību un īpašu uzsvaru liekot uz bērnu un jauniešu izglītošanu par drošību internetā, kā arī nodrošina iespēju ikvienam ziņot par pārkāpumiem internetā vietnē www.drossinternets.lv un mobilajā lietotnē “Drošs Internets”. Centra darbību koordinē Latvijas Interneta asociācija.

Informācija:

Kaspars Līcītis,

Drossinternets.lv preses sekretārs

PASĀKUMU KALENDĀRS
back to top