Konkurss “Mana Daugava”

07.10.2021

8LCZvB+9+LgZn3GaBRiUpkEgVoVAa1RAEalUEtUYBGZVBLFKBRGdTyNytXYnD0s5pdAAAAAElFTkSuQmCC

Aicinām 7. - 12. klašu skolēnus piedalīties biedrības “Daugavas sabiedrība” rīkotajā konkursā “Mana Daugava”. Konkursā var piedalīties individuāli vai komandās līdz 3 cilvēkiem.

Piedaloties konkursā, skolēniem būs iespēja attīstīt izpratni par Daugavas nozīmi Latvijas vides un kultūras vērtību aizsardzībā, kā arī veicināt atbildības izjūtu attiecībā pret vidi un atbildīgu dzīvesveidu, kas balstīts esošo vērtību saglabāšanā un kopšanā.

Skolēniem, izmantojot foto vai video projektus, jāiekļaujas konkursa tematikā “Mana Daugava”, atklājot un parādot kādu sev, novadam vai visai valstij nozīmīgu stāstu vai problēmjautājumu sakarā ar vides kvalitātes, ekoloģisku, dabas vai kultūras vērtību saglabāšanu saistītu faktoru Daugavas kontekstā. Labākie radošie projekti tiks apbalvoti ar vērtīgām balvām.

 Konkursa “Mana Daugava” nolikums.

 Veiksmi!

PASĀKUMU KALENDĀRS
back to top