"Man Tev ir vēstule"

etwinning_logo.jpg                        Size Bir Mektubum Var

Mūsdienās vēstules rakstām un nosūtam pa pastu ļoti reti – dažreiz pastkastītē var atrast apsveikumus uz jubilejām un svētkiem, vai iestāžu un organizāciju sūtītas vēstules. Mūsdienās, kad daudzas lietas darām datoros vai telefonos, cilvēki ziņu nosūtīšanai izmanto e-pastu vai īsziņu. Tomēr ar roku rakstīta vēstule ir personiskāka, tā raisa pozitīvas un neatkārtojamas sajūtas gan nosūtītājā, gan saņēmējā.

Kokneses pamatskola – attīstības centrs ir iesaistījies eTwinning projektā “Man tev ir vēstule”, lai kopā ar dalībniekiem no Turcijas, Rumānijas, Albānijas un Ukrainas, rakstot viens otram vēstules un sūtot apsveikumus, veicinātu bērnos interesi par dažādām valstīm, cilvēkiem, kultūrām un rosinātu sazināties, izmantojot vēstuļu rakstīšanu.

Skolēni jau ir nosūtījuši un saņēmuši pirmās personīgās vēstules no projekta partneriem Turcijā – apsveikumus Ziemassvētkos, kas visos dalībniekos raisīja ļoti pozitīvas emocijas un deva iedvesmu turpmākai sarakstei.    man_tev_ir_vestule.jpg            

     Ineta Gerasimova, Inese Svence,

     projekta koordinatores

     Kokneses pamatskolā – attīstības centrā

PASĀKUMU KALENDĀRS
back to top