Lapas karte
Kokneses pamatskola - attīstības centrs

Mazais maskošanās sadancis Sēlijā!

06.03.2023

20230302mimimaskosanas04.jpgKokneses pamatskolas – attīstības centra deju kolektīvs saņēma ielūgumu 2.martā piedalīties Jaunjelgavas kultūras centra un Valsts izglītības satura centra organizētajā pasākumā "Mini maskošanās Sēlijā".

Dejotāji ar prieku devās uz Jaunjelgavu, kur piedalījās koncertā ar 3 dejām un maskošanās ballītē. Uz šo pasākumu bija ieradušies arī deju kolektīvi no Rīgas "Ķimenīte", "Imanta", "Atspolīte", kā arī mazie un lielie dejotāji no Jaunjelgavas kultūras centra deju kolektīva "Kodoliņš".

Koncertu vadīja kultūras centra darbinieks Eduards Kaļķis un tūrisma informācijas punkta tūrisma organizatore Linda Onužāne, kuri atraktīvi un interesanti  iesaistīja bērnus arī mīklu minēšanā. Pēc koncerta visi dejotāji ietērpās maskās un sākās jautra ballīte. Katrs kolektīvs rādīja savu priekšnesumu vai iesaistīja visus dejotājus kādā rotaļā. Mūsu deju kolektīvs aizrāva visus ar rotaļu "Strautiņš".

Liels paldies Kokneses pamatskolas - attīstības centra administrācijai par atbalstu, skolotājām Guntai Grieķerei, Sandrai Auzenbergai un Jolantai Rotkājai par palīdzību sagatavojot kolektīvu koncertam un masku pasākumam, kā arī šoferim Aigaram Romanovskim.

SKATĪT VAIRĀK

Inta Balode

Deju kolektīva vadītāja

Kokneses pamatskola - attīstības centrs

PASĀKUMU KALENDĀRS
<>
back to top