Nodarbība “MAN IR TĪRI ZOBI”

03.05.2022

man-ir-tiri-zobiraksts1304202202.jpg2022. gada 13. aprīlī Kokneses pamatskolas – attīstības centra izglītojamie piedalījās Veselības ministrijas organizētajā nodarbībā pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem par mutes un zobu veselības veicināšanu saistībā ar veselīga uztura paradumiem.

Nodarbības laikā zobu higiēniste kopā ar skolēniem pārrunāja, kas ir veselīgs uzturs, uzskatāmi parādīja, kā pareizi jātīra zobi un atkārtoja cik regulāri tas jādara. Visi kopā noskaidroja, kādi produkti kaitē zobiem, kas ir veselīgas uzkodas, un kas ir nepieciešams, lai zobi būtu veseli un stipri.

Nodarbības noslēgumā zobu higiēniste bērniem uzdeva jautājumus, lai pārbaudītu, cik bērni uzmanīgi klausījās un ko jaunu iemācījās. Par aktīvu iesaistīšanos, skolēni saņēma dāvaniņas – krāsojamo grāmatu, vecumam atbilstošu zobu suku, mutes dvielīti, kalendāru ar uzlīmēm, kurā var atzīmēt savu zobu tīrīšanas reizes, kā arī diplomu par dalību nodarbībā.

Paldies par interesantu un lietderīgu informāciju, kas būs noderīga gan bērniem, gan vecākiem un skolotājiem. TĪRI ZOBI – VESELI ZOBI.

 

Jūlija Grase

direktores vietniece audzināšanas darbā
Kokneses pamatskola - attīstības centrs

PASĀKUMU KALENDĀRS
back to top