Projekts "Nāc kopā, roku rokā!"

09.03.2023

20230309nackopa17.jpgvalstsstarptautprogragentlogo.jpgvalstsjaunatnesprogrammalogo.jpgProjekta "Nāc kopā, roku rokā!" mērķis ir iepriekš neiesaistītu jauniešu, ar ierobežotām iespējām, integrēšana Aizkraukles novada jaunatnes jomas aktivitātēs un iesaistīt jauniešus līdzdarboties savas kopienas veidošanā. Kā viena no projekta aktivitātēm bija jauniešu projektu darbnīcas, kurās jaunieši domāja aprakstīja un plānoja savu ideju īstenošanu.

Šodien tika izdzīvota Kokneses pamatskola - attīstības centrs jauniešu ideja - projekts "Kino enerģija!" par braucienu uz kino. Izvēle krita uz Madonas Kinoteātris "Vidzeme", kur skatījāmies animācijas filmu "Runcis zābakos - pēdējā vēlēšanās".

Kino braucienu apvienojām ar pieredzes braucienu uz Madonas novada, Sarkaņu pagastu, Biksērēm, kurā savu dzīvesvietu radis Multifunkcionālais centrs "Logs". Paldies centra vadītājai Aigai un jauniešiem par uzņemšanu, kopīgu aktivitāšu īstenošanu, lai veicinātu pozitīvu emocionālu saskarsmi starp jauniešiem ar invaliditāti un bez, kas mazinātu stereotipisku domāšanu sabiedrībā attiecībā pret šo jauniešu grupu!

Ak, jā! Picas arī cepām!

Vakaru noslēdzām ar braucienu uz Biksēres muižu un vietējo "Holivudu", no kuras paveras skats uz pilsētu.

Ieva Ūtēna
Projekta "Nāc kopā, roku rokā!" koordinatore

Projekts tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas programmas 2022. - 2024. gada finansējuma ietvaros

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra

Projekts "Nāc kopā, roku rokā!" VP 2022/1-12

PASĀKUMU KALENDĀRS
back to top