FOTOGALERIJA
VIDEO

Sporta spēlēs Valmierā07.09.2020


2020.gada 5.septembrī Kokneses pamatskolas – attīstības centra skolēnu komanda piedalījās sporta spēlēs bērniem un jauniešiem ar speciālām vajadzībām “Mēs varam”, kuras jau trīspadsmito gadu norisinās Valmierā.

Šogad sporta spēlēs pulcējās gandrīz 200 dalībnieki no 19 Latvijas Latvijas speciālajām izglītības iestādēm, aprūpes centriem, sporta biedrībām, lai popularizētu sportisku un aktīvu dzīvesveidu bērnu un jauniešu ar speciālām vajadzībām vidū, attīstītu sporta svētku tradīcijas un dotu iespēju satikties ārpus ierastās vides, pārbaudot sportiskās prasmes un fizisko sagatavotību.

Kokneses pamatskolas – attīstības centra audzēkņi ar labiem rezultātiem piedalījās dažādās disciplīnās – “Boccia” spēlē, tāllēkšanā, skriešanā, smilšu maisiņu mešanā mērķī, pildbumbas mešanā, futbola sitienos pa vārtiem, basketbola metienos un stafetē.

Dalībnieki no sacensībām atgriezās ar medaļām, diplomiem, gandarījumu par saviem sportiskajiem rezultātiem un milzīgu prieku par gūto jauno pieredzi.

 Foto: Guntis Atrasts, Maija Zeilāne


#Mēsvaram

Kokneses pamatskolas – attīstības centra

metodiskais dienests

PASĀKUMU KALENDĀRS
back to top