VISC pateicība Kokneses pamatskolas – attīstības centra dejotājiem

24.05.2021

20210425_visc_balvas_dejotajiem_4.jpg  

Gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, tika plānots īpašs projekts bērniem un jauniešiem ar speciālām vajadzībām “Roku rokā dziesmu rotā”. Kokneses pamatskolas-attīstības centra tautisko deju kolektīvs arī aktīvi iesaistījās šajā projektā un gatavojās piedalīties lielajos svētkos.Taču sakarā ar epidemioloģisko situāciju valstī, XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki notiks pa novadiem, skolās, ja to atļaus situācija Latvijā. Jaunais svētku moto ir “Svētki ir tur , kur esam mēs”.

Valsts izglītības satura centrs katram no dalībniekiem dāvina somu, svētku nozīmīti, zīmuli ar svētku logo par ieguldīto darbu, lai dziesmu un deju svētku tradīcija neizzustu un turpinātos. Mūsu skolas dejotāji arī saņems šīs balvas. Tie ir Santa Mitrovska, Elīza Marta Sondore, Sintija Trofimova, Viktorija Bogdanova, Kristaps Ivanovs, Deniss Sviridovs, Daneks Auzāns, Kirills Šiļonoks.

Šobrīd vēlos pateikties saviem dejotājiem, kas cītīgi gatavojušies svētkiem. Lai dejotprieks arī turpmāk vieno mūs!

                                     

Inta Balode

Tautisko deju kolektīva vadītāja

Kokneses pamatskola – attīstības centrs

PASĀKUMU KALENDĀRS
back to top