FOTOGALERIJA
VIDEO

Zemessargu viesošanās skolā17.02.2020

Janvārī visā Latvijā notiek barikāžu atceres pasākumi, lai pieminētu 1991. gada notikumus un godinātu barikāžu aizstāvjus. Atceroties šos 29 gadus senos notikumus, Kokneses pamatskolā – attīstības centrā viesojās Zemessardzes 55. kājnieku bataljona pārstāvji, lai iepazīstinātu skolēnus ar zemessargu lomu un pienākumiem, pastāstītu  par dienestu Zemessardzē, un kāpēc cilvēki izvēlās iestāties Zemessardzē.

Pasākuma laikā zemessargi rādīja prezentāciju un video materiālus, kuros tika atspoguļota zemessargu ikdienas ritms un aktivitātes. Skolēniem bija  iespēja iepazīties ar dažādu bruņojumu – šautenēm, lielgabaliem, zemessargu uzraudzībā tos izmēģināt darbībā. Tikšanās laikā notika pārrunas par valsts drošību un aizsardzību, par patriotismu, pienākumu un tēvzemes mīlestību, par militāro karjeru.

 Ir visdažādākās iespējas pavadīt brīvo laiku, bet daudzi cilvēki vēlas pievienoties Zemessardzei. Pievienojoties Zemessardzei, cilvēki gūst iespēju brīvprātīgi kalpot savai valstij, rūpēties par tās drošību un aizsardzību.Tā ir iespēja aktīvi un saturīgi pavadīt brīvo laiku, kā arī iegūt jaunus draugus.

Skolotāja Malda Sokolovska

PASĀKUMU KALENDĀRS
back to top