FOTOGALERIJA
VIDEO

Zinību diena Kokneses pamatskolā - attīstības centrā 2020.gada 1.septembrī01.09.2020

Katru dienu pa domai, pa teikumam, gaismas staram un atklāsmes brīnumam, katru dienu pa atziņai prātīgai ievīt gudrības audumā! 

Bezrūpīgajiem vasaras brīvlaika atpūtas, piedzīvojumu un jautrības mirkļiem kā katru gadu seko rudens ziediem rotātais skaistais 1.septembra rīts. Sākas jauns darba cēliens skolotājiem un skolēniem, kuru pavada atkalredzēšanās prieks. Šī diena katru gadu ir gaidīts un satraucošs mirklis visiem, kam sākas skolas gaitas, īpaši pirmklasniekiem, kas skolas durvis ver pirmo reizi. 2020./2021. mācību gadā Kokneses pamatskolas – attīstības centra draudzīgajai saimei pievienojās deviņi pirmklasnieki.

Šogad mācību gads sākās nedaudz savādāk, kā ierasts. Pedagogi, skolēni un viņu vecāki, mazliet samulsuši pēc ilgā attālināšanās procesa, pulcējās Skolas – centra stadionā.

Klātesošos uzrunāja skolas direktore Anita Ščerbinska, novēlot visiem veiksmi, labu veselību, prasmi sadarboties un atgādinot, ka pasauli sev apkārt mēs veidojam ar savām domām, un aicinot domāt gaišas, priecīgas domas.

Skolas – centra kolektīvs sadarbībā ar radošo apvienību “Jogitas pasākumi” bija sagatavojis visiem klātesošajiem jautru pārsteigumu – ciemos ieradās suns Pluto ar savu draudzeni. Skolēni, pedagogi un vecāki tika iesaistīti jautrās rotaļās un dejās, gūstot pozitīvas enerģijas lādiņu visam mācību gadam. Dalība dažādas atrakcijās, sniedz skolēniem pārliecību par savām spējām un deva drosmi turpināt kāpienu zinību kalnā.

Noslēgumā Pluto ar draudzeni sveica visus Zinību dienā, dāvinot krāsainu ziepju burbuļu šovu.

 

Kokneses pamatskolas - attīstības centra kolektīvs sveic visu skolas saimi Zinību dienā uzsākot Jauno – 2020./2021.m.g.!

PASĀKUMU KALENDĀRS
back to top