Iztieksmīgas runas konkurss “Dzeja dejo rudens vējā”

09.10.2024

img-20241009-wa0001.webpRudentiņam rudenī,

Mazliet blēņas prātā –

Kokiem lapas norautās,

Tas pa gaisu mētā.

(D.Taurīte)

Ar vēju atnācis oktobris – otrais rudens mēnesis. 2024. gada 09.oktobrī norisinājās ikgadējais izteiksmīgas runas konkurss  ar moto “Dzeja dejo rudens vējā”.

Dalībnieku vērtēšana notika 3 apakšgrupās: 1 – 4. klašu, 5. – 9.klašu, arodklašu grupā.

Konkursa dalībnieku sniegumu vērtēja Valodas un kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslas metodiskās jomas latviešu valodas, literatūras, angļu valodas pedagogi un skolas logopēde Nellija Bāliņa.

Jāatzīst, ka bērnu un jauniešu skaitītie dzejoļi skaisti dejoja rudens vējā!

Godalgotas vietas ieguva:

1. – 4 . klašu grupā:

1.vieta – Dereks Tomass Semuhins

2.vieta – Jānis Smiļģis

3.vieta – Aleksandrs Balanovs

5. – 9. klašu grupā:

1.vieta – Estere Katrīna Maļeha

2.vieta – Tomass Neviero

3.vieta – Deniss Sviridovs

Arodklašu grupā:

1.vieta – Jolanta Belova

2.vieta – Everts Štāls

3.vieta – Signe Kanča

2024. gada 16. oktobrī izteiksmīgās runas konkursa “Dzeja dejo rudens vējā” laureāti,  Bērnu un jauniešu žūrijas aktīvākie dalībnieki dosies uz Aizkraukles Kultūras centru, lai noskatītos ģimenes mūziklu “Karlsons”.

Paldies skolas administrācijai par sniegto  atbalstu un balvām! Paldies žūrijai, skolotājiem par ieguldīto darbu, sagatavojot izglītojamos konkursam!

Apsveicu skolēnus un viņu pedagogus!

Jolanta Rotkāja

Valodas un kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslas  metodiskās jomas vadītāja