Uzdevumi

1. Īstenot speciālās pirmsskolas izglītības, speciālās pamatizglītības un profesionālās pamatizglītības programmas.

2.  Nodrošināt kvalitatīvu izglītojamo attīstības traucējumu  pedagoģisko, psiholoģisko un kognitīvo korekciju.

3.  Sagatavot izglītojamos integrācijai  sabiedrībā.

4. Sadarboties ar izglītojamo likumiskajiem pārstāvjiem , nodrošinot kvalitatīvas un savlaicīgas  informācijas apmaiņu.

5.  Racionāli izmantot izglītības procesa īstenošanai un Skolas – centra uzturēšanai piešķirtos finanšu līdzekļus.

6.  Aprīkot mācību kabinetus ar mūsdienīgām  tehnoloģijām.

7. Sniegt metodisko palīdzību vispārizglītojošo skolu administrācijām, pedagogiem un izglītojamo vecākiem/aizbildņiem speciālās pedagoģijas un psiholoģijas jautājumos.

8.  Organizēt izglītojoša satura lekcijas, konferences, seminārus un praktikumus, pieaicinot lektorus no Latvijas, kā arī citām valstīm.