Sertifikāts par dalību eTwinning projektā “Christmas time”

09.01.2024

photo-2024-01-08-15-34-06.jpgKokneses pamatskola – attīstības centrs jau vairākus gadus piedalās eTwinning projektos, kuri veido Eiropas skolu sadarbības tīklu un ir daļa no Erasmus projektiem. To mērķis ir veicināt izglītības iestāžu sadarbību, izmantojot projektu kā metodi mācību procesā, nodrošinot kompetenču pieeju izglītībā, kā arī veicinot skolotāju un skolēnu tālākizglītību informāciju tehnoloģiju jomā.

9.c klase skolniece Linda Razuvajeva 2023.gada  decembrī piedalījās Diasporas latviešu valodas un kultūras pamatskolas ,,Kāpnītes” organizētajā eTwinning projektā ,,Ziemassvētku laiks”, sagatavojot Ziemassvētku apsveikumus ar vēlējumiem. Par veiksmīgu iesaistīšanos eTwinning projektā “Christmas time” Linda saņēma pateicības vārdus un starptautisko sertifikātu.

Kokneses pamatskolas – attīstības centra skolotāja

Daina Logina