Ar ģitāru par dzīvi

21.10.2024

gitara.webpLai spēlētu ģitāru ar gribēšanu vien nepietiek. Pacietība, centība un regulārs darbs ir pamatu pamats.

Ieguldot savā izaugsmē, jauniešiem ir iespēja savu māku parādīt koncertos ne tikai skolā.

2024.gada 19.oktobra sestdiena Kokneses pamatskolas - attīstības centra audzēknim Danekam Auzānam bija patīkamiem mirkļiem piepildīta.

Jēkabpils novada Leimaņu pagastā katru gadu notiek pasākums “Ar ģitāru par dzīvi”, kurā arī Daneks ar sagatavotiem skaņdarbiem kuplināja koncertu.

Šī bija pirmā reize, kad Daneks uzstājās kopā gan ar jauniem ģitāristiem, gan pieredzējušiem un Latvijā populāriem mūziķiem.

Pateicība Leimaņu Tautas nama vadītājam par šāda pasākuma organizēšanu un Daneka mammai par atbalstu un ieguldījumu dēla talanta pilnveidošanā.

Anika Vaivade

skolotāja