Lapas karte
Kokneses pamatskola - attīstības centrs

Bezmaksas higiēnas preces meitenēm Kokneses pamatskolā – attīstības centrā

03.05.2024

siev-sad-tikls-logo.webpKokneses pamatskola – attīstības centrs ir viena no 13 Aizkraukles novada izglītības iestādēm, kurā 2024. gada maijā uzsākta pilotprojekta īstenošana. Tā ietvaros meitenēm no 11 līdz 19 gadiem bez maksas brīvi būs pieejamas sieviešu higiēnas preces. Šī iniciatīva ir svarīgs solis, lai garantētu, ka finansiālas grūtības netraucē meiteņu izglītību un veselību.

Pilotprojekta dalībnieki ir Latvijas Sieviešu nevalstisko organizāciju sadarbības tīkls, Aizkraukles un Balvu novadu pārstāvji, Ogilvy PR, Labklājības ministrija un Latvijas Pašvaldību savienība.

Pilotprojekta koordinatore Kokneses pamatskolā – attīstības centrā ir medicīnas māsa Jeļena Ovsjanņikova. Viņas vadībā Izglītības iestādē notiek organizatoriskie un informatīvie pasākumi, lai sniegtu meitenēm iespēju iepazīties ar higiēnas preču ražotāju sagatavoto informāciju par lietošanu un nodrošinātu to pieejamību, ievērojot maksimālu diskrētumu.

Vairāk informācijas par pilotprojektu

Elīna Ivanāne

metodiķe

Kokneses pamatskola - attīstības centrs

PASĀKUMU KALENDĀRS
<>
back to top