Dalība Eiropas valodu dienas 2019 konkursā

08.12.2019

lva_agentura.jpgLatviešu valodas aģentūra, saistībā ar Eiropas valodu dienu 2019, rīkoja radošo darbu konkursu ” Izstāsti man savu sapni”. Valodas un mākslas MK mācību priekšmeta ietvaros skolotājas Anna Vingrovska, Jolanta Rotkāja, Elīna Māliņa, Līga Ziemele, Maruta Urga un Aija Kārkliņa aicināja savus skolēnus piedalīties šajā konkursā. Skolēni sacerēja dzejoļus, rakstīja domrakstus par saviem sapņiem un pat uzzīmēja tos. Kopā uz Rīgu tika aizsūtīti 9 mūsu skolas labākie skolēnu radošie darbi (trīs katrā vecuma grupā).

Paldies skolēniem par atsaucību un radošumu konkursa darbu radīšanā. To kā būs veicies mūsu skolas audzēkņiem, mēs uzzināsim konkursa noslēgumā. Labākie skolēnu radošie darbi tiks apkopoti un izdoti krājumā, turpinot skolēnu radošo darbu krājumu sēriju.

Skolotāja J. Rotkāja