DemokrātiJĀ!

24.03.2022

demokratijas-galda-speles.jpg2022.gada 21. februārī notika seminārs pedagogiem, kurā iepazīstināja ar projektā “DemokrātiJĀ” paveikto – demokrātijas kultūras pašnovērtējuma rīku, metodiskā atbalsta izdevumu “Ideju strops”, metamo kauliņu komplektu, e-kursu pedagogiem un stratēģijas galda spēli “DemokrātiJĀ”. Skolotājas – Zaiga Krēsliņa un Dace Bernāne ieguva balvā galda spēli “DemokrātiJĀ”, jo piedalījās šajā seminārā. Galda spēlē “DemokrātiJĀ” veido savu valsti, lai izprastu demokrātijas pamatelementu nozīmību, kā arī apzinātos iespējas un riskus, kādus rada demokrātiska valsts pārvalde.

Metamo kauliņu komplekts jēgpilnām sarunām klasē!

Metamie kauliņi veidoti projektā “DemokrātiJĀ”. Projekta mērķis ir stiprināt demokrātijas kultūru Latvijas skolās. Ikviena izglītības procesā iesaistītā JĀ! Demokrātiskai un cieņpilnai apziņai, stājai un saziņai e-klasē, skolā, pilsētā, valstī ir mūsu nākotnes pamats. Saki arī savu JĀ! Lai iegūtu metamo kauliņu komplektu savā īpašumā, skolotāja dalījās ar savu ideju – kā mācīt demokrātiju skolā. Metamos kauliņus varēs izmantot turpmāk mācot demokrātisku domāšanu mācību stundās!

Zaiga Krēsliņa

skolotāja