Lapas karte
Kokneses pamatskola - attīstības centrs

Klases pasākums “Sveika, vasara!” Likteņdārzā

27.05.2024

whatsapp-image-2024-05-27-at-09-39-22.webpKad ārā viss zied un plaukst, saulīte silda, 9.c klases kolektīvs nolēma iziet no ierastajām mācību telpām un plānoto mācību gada noslēguma pēcpusdienu “Sveika, vasara!” noorganizēt 2024.gada 21. maijā brīvā dabā Likteņdārzā, lai rosinātu izglītojamos uz aktīviem, draudzīgiem un neparastiem piedzīvojumiem.

Ierodoties Likteņdārzā, pārņem ceriņu, ābeļziedu smarža. Skolotājas iepazīstināja ar šī unikālā kultūrvēsturiskā objekta tapšanas vēsturi. Apskatot jauno Saieta namu, Skatu terasi, ejot pa ziedošo Ābeļu aleju un nejauši izlasot uz bruģakmeņa Imanta Ziedoņa vārdu, sajūtot Daugavas ūdeņu spirgtumu, sapratām, kāpēc šī ir tā vieta, kur pulcēties, atcerēties, smelties spēkus un sajust dabas enerģiju.

Pēc dārza apskates, sarīkojām pikniku atpūtas laukumā ar jautrām aktivitātēm, spēlēm un sarunām par pavadīto mācību gadu. Viens no sirsnīgākajiem mirkļiem bija klases biedru, pavasara mēnešu jubilāru, godināšana. Pasākuma noslēgumā dalībnieki saņēma pārsteiguma balvas – diplomus par izturību, pozitīvo sadarbību un optimismu.

Skolēni novērtēja, ka aktīvi pavadītais laiks dabā, vēl vairāk saliedējis klases kolektīvu, devis iespēju sasmelties jaunu enerģijas devu gaidāmajai mācību gada noslēguma nedēļai.

Lai mums visiem saulaina, droša vasara!

Daina Logina un Sandra Paļčevska

skolotājas

Kokneses pamatskola – attīstības centrs

PASĀKUMU KALENDĀRS
<>
back to top