Lapas karte
Kokneses pamatskola - attīstības centrs

Kokneses pamatskolas – attīstības centra deju kolektīvs 5.deju festivālā “Deju pietura Palsmane” 2024

29.05.2024

whatsapp-image-2024-05-28-at-14-25-11.webp2024.gada 23. maijā Kokneses pamatskolas – attīstības centra deju kolektīvs devās uz Palsmani, kur jau piekto reizi piedalījās Latvijas speciālās olimpiādes un Smiltenes novada speciālās pamatskolas organizētajā pasākumā deju festivālā “Deju pietura Palsmane”.

Festivāls notika 3 daļās – tautiskās dejas, modernās un ielu dejas. Kopā pasākumā piedalījās 12 speciālo izglītības iestāžu kolektīvi no Latvijas, kā arī Igaunijas Āmmuste skolas. Priekšnesumus vērtēja žūrija, kura vēlāk atzina, ka katra skola bija cītīgi gatavojusies šim festivālam un grūti izvērtēt labāko. Šogad galvenā uzmanība tika pievērsta ielu dejām, jo šīs grupas uzvarētājs nākošā gada maijā dosies uz Turīnu (Itālijā), lai piedalītos starptautiskajā speciālajā olimpiādē.

Jau trešo reizi pēc kārtas mūsu dejotāji ieguva 1. vietu nominācijā Tautas deja. Kolektīvs ļoti atbildīgi gatavojās pasākumam, to pierādīja arī rezultāts. Pirmo vietu ielu deju grupā ieguva Daugavpils Stropu pamatskolas deju grupa un gatavosies doties uz Turīnu.

LSO prezidents Aigars Lasis pateicās visiem par skaistajiem priekšnesumiem un novēlēja jauku vasaru. Koncerta noslēgumā visus iepriecināja jaunā dziedātāja Kato.

Paldies skolas administrācijai par atbalstu deju kolektīvam un iespēju piedalīties deju festivālā Palsmanē, skolotājai Sandrai Auzenbergai par rūpēm festivāla laikā un visiem mūsu atbalstītājiem!

Inta Balode

Tautisko deju skolotāja

Kokneses pamatskola – attīstības centrs

PASĀKUMU KALENDĀRS
<>
back to top