Kokneses internātpamatskolas – attīstības centra komandai – trešā vieta telpu futbolā

04.03.2014

p2121589-001.jpg2014. gada 12. februārī Rīgas Olimpiskajā sporta centrā notika kārtējās Latvijas Speciālās Olimpiādes UNIFIED sacensības telpu futbolā. Sacensības notika Rīgā, lai skolām no visiem Latvijas novadiem būtu ērtāka nokļūšana sacensību norises vietā. Startam bija pieteiktas 16 komandas, bet objektīvu iemeslu dēļ 2 komandas atteica savu līdzdalību šajās sacensībās. Tika izveidotas 3 apakšgrupas. Pagājušā gada 3 labākās komandas – Purmsāti, Koknese un Tukums tika izvirzīti par grupu virsvadītājiem.

Šogad gandrīz visas komandas pieaicināja nopietna līmeņa partnerus un reāli uz medaļām varēja pretendēt 6 – 8 komandas. Mūsu skolai palīdzēja Ainārs Balodis, Kalvis Lāzers un Aigars Cibuļskis, kuri šajās sacensībās piedalījās jau ceturto gadu. Interesants moments, kas liecina, cik līdzīgs bija labāko komandu līmenis, ir tas, ka viens no pusfināliem un abas spēles par medaļām noslēdzās ar pēcspēles soda sitieniem. Grupu turnīrā mēs ar 4:1 uzvarējām nākamos uzvarētājus Daugavpils komandu, ar 2:0 – Zālītes skolu un nospēlējām neizšķirti ar Dzelzavu 2:2. Pusfinālā ar 1:2 zaudējām Purmsātiem un spēlē par 3. vietu pēcspēles soda sitienos pārspējām Sveķu komandu. Īpaši gribētos atzīmēt pusfinālu starp Sveķiem un Daugavpili, kuru nodēvēja par „validola” spēli, jo pēcspēles soda sitienu sērija bija ilgāka nekā pati spēle. Abas komandas veica pa 19 (!) soda sitieniem.

Šogad godalgoto vietu ieguvēji ir: I v. – Daugavpils, II v. – Purmsāti, III v. – Koknese. Labākie spēlētāji no 1.-3. vietu ieguvušajām komandām vasarā piedalīsies sacensībās Gēteborgā Zviedrijā.

Informāciju apkopoja

sporta skolotājs