Konkurss “Daiļas, kā liepas, stipri kā ozoli – mēs Latvijai”

18.12.2019

2019.gada 12. novembrī Kokneses pamatskolas – attīstības centra skolēni Elīna Nesvate, Gunta Arta Svilpe, Liene Tetina, Dāvis Circenis un Markuss Fridriks Gulbis piedalījās Latvijas speciālo skolu konkursā Rudzātu speciālajā pamatskolā “Daiļas kā liepas, stipri kā ozoli – mēs Latvijai”, kurš tika veltīts Latviešu gadskārtām un tradīcijām.

Skolas komanda uz Rudzātu speciālo pamatskolu devās ar mājas darbu – rotaļu “Ēdams un neēdams” saistītu ar latviešu gadskārtu tradīcijām.

Konkursa ietvaros katrai komandai bija jāveic 8 dažādi uzdevumi, kas saistīti ar tādiem mācību priekšmetiem kā - mājturība, galdniecība, sports, mūzika, latviešu valoda, matemātika, sociālās mācības. Katra uzdevuma izpildei tika atvēlētas 15 minūtes un 5 minūtes atpūtai.

Piedaloties konkursā skolēni pilnveidoja un nostiprināja pilsonisko pašapziņu, piederību Latvijas kultūrai, izkopa un nostiprināja sadarbības prasmes, strādājot komandā un ieguva jaunus draugus. Par dalību konkursā skolēni saņēma diplomus un balvas. Skolas komandu pavadīja un atbalstīja matemātikas skolotāja D. Bernāne un internāta skolotāja K.Skrūzmane.

Skolotāja D.Bernāne