Krāso! Sūti! Svini!

23.04.2014

aprilis-197.jpgPavasaris ir atnācis ne tikai ar jauku un saulainu laiku, bet arī ar dažādiem interesantiem konkursiem, kas veicina radošo pašizpausmi un aicina turēt godā latviešu tautas tradīcijas. Viens no tādiem ir AS „Balticovo” rīkotais radošo darbu konkurss „Krāso! Sūti! Svini!”, kurš veltīts olu ražotnes 10 gadu jubilejai. Kā katru gadu radošo darbu konkursā piedalās arī Kokneses internātpamatskola – attīstības centrs.

Interesantos, radošos un košos darbus par tēmu „Krāso! Sūti! Svini!” skolēni zīmēja dažādās tehnikās - ar guašām, krītiņiem, flomāsteriem, datorprogrammā Paint, tos dekorēja ar putnu spalvām, olu čaumalām, kā arī izšuva dažādās tehnikās.

Paldies skolēniem un skolotājiem, kuri iesaistījās darbu gatavošanā! Lai izdodas arī turpmāk būt tikpat radošiem un izdomas bagātiem!

Kokneses internātpamatskolas – attīstības centra

metodiskais dienests