Labo darbu nedēļa

24.01.2022

labodarbunedela202201248.jpgKokneses pamatskolā – attīstības centrā no 2022.gada 10. janvāra līdz 14. janvārim notika neparastas lietas, jo 11. janvārī visā pasaulē atzīmē Starptautisko "paldies" dienu.

Kam teikt paldies? To visi esam pelnījuši! Tāpēc šoreiz izlēmām ka šo brīnum vārdiņu teiksim cilvēkiem, kuri strādā mūsu skolā un ir mums katru dienu blakus. Iespējams, ka bieži vienkārši paejam viņiem garām.

Dažos teikumos stāsta skolotāja Guna: "Labo darbu nedēļā pirmsskolas grupas "Bērziņš" un "Pienenīte" bērni savu lielo PALDIES! saka visiem skolas darbiniekiem: nakts auklītēm, medmāsiņām, dežurantēm, logopēdēm, ārstnieciskās vingrošanas skolotājai, veļas telpas pārzinei un citiem darbiniekiem par viņu rūpēm, mīļumu un atbalstu.".

9. internāta grupas skolēni pieteicās pateikt paldies 3 pensionētiem Izglītības iestādes darbiniekiem. Skolēni ar audzinātājas palīdzību noskaidroja telefonu numurus, tad video nofilmēja tekstu, kuru pēc tam aizsūtīja ar mobilā telefona palīdzību. Skolotājām Veltai Zariņai un Marutai Urgai teica paldies par sniegtajām zināšanām, bet apkopējai par rūpēm, lai vienmēr skola ir tīra.

Prieks bija saņemot atbildes "Paldies"!

"Skolotāja Maruta Urga atsūtīja atbildi: "Paldies par negaidīto pārsteigumu! (+ sarkana sirsniņa)" ": stāsta audzinātāja Dace Bernāne.

Visas nedēļas garumā centāmies iztikt bez sliktajiem vārdiem, būt pieklājīgiem un labi uzvesties. Mēs varējām apciemot vientuļus cilvēkus, palīdzēt meža zvēriem vai mammai un tētim mājas darbiņos.

Agita Lindeberga

Internāta skolotāju metodiskās jomas vadītāja