Lapas karte
Kokneses pamatskola - attīstības centrs

Lietus nebija šķērslis…

02.05.2024

whatsapp-image-2024-04-30-at-10-35-34-1.webplogoskolassoma.jpgPatiess ir teiciens, ka nav sliktu laikapstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs. Spītējot lietum, ar pozitīvu noskaņojumu 2024.gada 25.aprīlī, Kokneses pamatskolas – attīstības centra 7., 8., 9.c klases skolēni kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros devās uz Rīgu.

Ekskursijas laikā bija iespēja iepazīties ar Latvijā sastopamām sēnēm, apmeklējot Latvijas Nacionālā Dabas muzeja mācību muzejpedagoģisko nodarbību “Raibā sēņu pasaule”. Klātienē apskatīt Latvijā un citur pasaulē dzīvojošos dzīvniekus, putnus, abiniekus un rāpuļus, apmeklējot Rīgas Zooloģisko dārzu. Muzejpedagoģiskajā nodarbībā “Pirmo reizi Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā” uzzināt par mūsu senču 18. - 20.gadsimta sētu un dzīvi tajā.

Diena bija ļoti interesanta un vērtīgas informācijas piesātināta. Skolēni pārsteidza ar savām zināšanām, aktīvi iesaistoties dažādu uzdevumu veikšanā.

Paldies izglītības iestādes administrācijai par rasto iespēju to visu izbaudīt!

Anika Vaivade

speciālais izglītības skolotāja

Kokneses pamatskola - attīstības centrs


PASĀKUMU KALENDĀRS
<>
back to top