Mācīsimies darot!

22.01.2013

interaktivais_galds_ml-024.jpgKokneses internātpamatskolā – attīstības centrā jauns ieguvums – Promethean ActivTable interaktīvais galds ar skārienjūtīgu darba virsmu, kurš īpaši piemērots bērniem ar speciālām vajadzībām. Tas ir viegli pārvietojams no telpas uz telpu, pie tā vienlaikus var darboties līdz pat 6 lietotājiem, kā arī pieejams bērniem ar kustību traucējumiem. Izmantojot mūsdienu tehnoloģijas, bērniem tiek dota iespēja mācīties spēlējoties, gūt prieku un pārliecību saviem spēkiem.

Ar šīs tehnoloģijas palīdzību būs iespēja veicināt bērnu komunikācijas prasmes un sociālās iemaņas, attīstīt motoriku, koncentrēšanās spējas un trenēt uzmanību. Stundu laikā būs iespējams strādāt ar dažāda līmeņa un grūtības pakāpes uzdevumiem, nodrošinot individuāli diferencēto pieeju, kā arī radīt interesi par latviešu valodas, matemātikas, mūzikas un dabas zinību apguvi.

D. Isajeva, direktore

I.Svence, metodiķe