Metodiskā diena Rēzeknē

07.03.2014

4. martā Kokneses internātpamatskolas – attīstības centra pedagogi, darbinieki un administrācija viesojās Rēzeknes logopēdiskajā internātpamatskolā, lai pilnveidotu profesionālo kompetenci. Metodiskās dienas dalībnieki piedalījās reģionālajā konferencē „Bērni ar jauktiem mācīšanās traucējumiem un to valodas īpatnības”, kurā noklausījās lekcijas par bērniem ar jauktiem attīstības traucējumiem iekļaujošās izglītības aspektā, un skolēnu ar valodas traucējumiem komunikatīvās kompetences attīstību.

Rēzeknes logopēdiskās internātpamatskolas skolēni viesus iepriecināja ar pavasarīgu koncertu, bet skolas direktore R. Zommere nelielā ekskursijā piedāvāja iepazīties ar skolu. Skolu pedagogi un administrācija dalījās pieredzē par mācību un audzināšanas procesa organizēšanu skolēniem ar speciālām vajadzībām.

Dienas noslēgumā dalībnieki devās nelielā ekskursijā pa Rēzekni, apmeklēja Latgales vēstniecību "Gors" un Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centru "Zeimuļs".

Inese Svence, metodiķe

Kokneses internātpamatskola – attīstības centrs