Meža meistarklase

05.06.2024

20240530-meza-meistarklase-prezentacija.webp“Kas būtu mūsu Latvija bez kokiem, bez birztalām, bez silu zilām vīlēm?” Ne velti Ārijas Elksnes dzejas rindas stāsta par mūsu zemes burvību: esam ceturtā zaļākā valsts Eiropā, kur uz vienu iedzīvotāju ir 1,54 ha meža.

Kokneses pamatskolas – attīstības centra 5.c klases skolēni, piedaloties “Latvijas valsts meži” projektā “Meža meistarklase,” visu mācību gadu veica daudzveidīgus uzdevumus: devās pārgājienos, vēroja dabu un atspoguļoja savos zīmējumos, kā arī iesēja podos Cūkmena atsūtītās sēklas. Projektu nedēļā, kas norisinājās no 27.05.2024. līdz 30.05.2024., skolēni turpināja iesākto: skolas teritorijā iestādīja no sēkliņām izaudzētās eglītes, apkopoja informāciju un savu veikumu prezentēja Kokneses pamatskolas – attīstības centra kolektīvam.

Lepojamies ar Latviju, lepojamies ar mūsu valsts zaļo zeltu, tāpēc saimniekojam atbildīgi un inovatīvi, lai ar mūsu darbu un paveikto lepotos arī nākamās paaudzes.

Nellija Bāliņa

Maija Zeilāne