Nordplus projekta aktivitātes Igaunijā

25.10.2012

dsc_7753.jpgKokneses speciālās internātpamatskolas – attīstības centra pedagogi no 2012. gada 15. oktobra līdz 21. oktobrim devās uz Jaagu pamatskolu Viljandi, Igaunijā, lai piedalītos Nordplus Jau¬niešu programmas projekta „Skolotāju starptautiskā sadarbība un pieredzes apmaiņa” aktivitātēs.

Kokneses pedagogiem bija iespēja iepazīties ar Igaunijas kolēģu darbu un labās prakses piemēriem, gūt jaunu pieredzi kvalitatīva un radoša izglītības procesa organizēšanā, uzlabot svešvalodu prasmes, kā arī iepazīties ar igauņu kultūru un kultūrvēsturiskajiem objektiem.

2012. gada novembrī Kokneses speciālās internātpamatskolas – attīstības centra kolektīvs uzņems pie sevis Jaagu pamatskolas pedagogus, lai iepazīstinātu ar savu darbu, Kokneses novadu un Latviju.

Dagmāra Isajeva

Direktore

Kokneses speciālā internātpamatskola – attīstības centrs