Pasaules talka

07.10.2024

20240919-120636.webpKokneses pamatskola – attīstības centrs no 16.septembra līdz 19.septembrim piedalījās Pasaules talkā ar moto “Svinam dabu”. Mūsu skolas talkas “Svinam dabu” mērķis bija būt vienotiem, kopā darboties lai padarītu skolas teritoriju tīrāku un zaļāku.

Visas nedēļas garumā izglītojamiem tika piedāvātas interesantas aktivitātes un iepriekš sagatavoti uzdevumi katrai dienai, nedēļa pagāja saules apspīdēta. Pirmdienā izglītojamie kopā ar mācību priekšmetu skolotājiem iesaistījās sarunās un diskusijās par tīras dabas nozīmi ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē. Šī diena tika veltīta projekta “Zeme, Uguns, Gaiss” akcijai “Mans spēka akmens”, kurā katrs uz skolu veda savu akmeni ugunskura vietas ierīkošanai. Otrdienā skolēni ar skolotājiem darbojās skolas teritorijā, kur kopā stādīja “Laimes kokus”- hortenzijas un ierīkoja ugunskura vietu. Trešdienā mācību priekšmetu skolotāji  sagatavoja skolēniem mācību stundas pielāgotas āra nodarbībai. Pēdējā pasaules talkas dienā visi skolas izglītojamie, darbinieki un skolotāji piedalījās lielā ābolu talkā, kuras laikā tika salasīti āboli ziemas krājumiem.

Paldies visiem pedagogiem, darbiniekiem un izglītojamiem par aktīvu darbību.

Anika Vaivade

Svetlana Gžibovska