Lapas karte
Kokneses pamatskola - attīstības centrs

Pedagogi no Slovēnijas "Ēno" Koknesē

19.05.2023

20230516erasmusslovenuvizite04.jpgerasmus-logo.jpgKokneses pamatskolā – attīstības centrā no 2023.gada 15. līdz 19.maijam Erasmus+ projekta aktivitātē “Darba ēnošana” viesojās skolotājas no Slovēnijas pilsētas Tolminas (Osnovna šola Franceta Bevka), lai iepazītos ar Latvijas izglītības sistēmu, vērotu mācību procesu, apmeklējot dažādu mācību priekšmetu stundas un ārpusstundu nodarbības.

Mobilitātes laikā ārzemju kolēģes viesojās Aizkrauklē – tikās ar novada Izglītības pārvaldes speciālistēm, apmeklēja PII “Saulīte” un Aizkraukles pagasta sākumskolu, diskutēja par kopīgo un atšķirīgo abu valstu izglītības politikā, bet Koknesē – ar Ģimenes atbalsta dienas centra vadītāju. Līdztekus “darba vērošanas” aktivitātēm slovēņu skolotājas iepazinās ar Kokneses  skaistākajām vietām, uzzināja interesantus faktus par to, apmeklējot Tūrisma informācijas centru, un baudīja tradicionālos latviešu ēdienus.

Kokneses pamatskola – attīstības centrs saka PALDIES ikvienam projekta aktivitātēs iesaistītajam dalībniekam un izsaka cerību uz turpmāko sadarbību, realizējot Erasmus+ projektus nākotnē!

Ineta Gerasimova

projektu koorinatore

Kokneses pamatskola – attīstības centrs

PASĀKUMU KALENDĀRS
<>
back to top