Piedalāmies LSPA darba grupas sanāksmē Rēzeknes tehnoloģiju augstskolā

22.05.2024

whatsapp-image-2024-05-20-at-13-09-41.webpKokneses pamatskolas – attīstības centra pedagogi aktīvi iesaistās Latvijas Speciālo pedagogu asociācijas (LSPA) darbā, piedaloties dažādās aktivitātēs gan klātienē, gan attālināti. LSPA piedalās profesionālās likumdošanas veidošanā un saskaņošanā, aktualizē un risina pastāvošās ar speciālā pedagoga darbu saistītās problēmas un pārstāv šo profesiju valstī, Eiropā un pasaulē.

2024.gada 20.maijā direktores vietniece metodiskajā darbā Inese Svence un metodiķe Elīna Ivanāne devās uz Rēzeknes Tehnoloģiju Akadēmiju, lai piedalītos darba grupas sanāksmē par speciālā pedagoga izvērtējuma veidošanas metodikas izstrādi, kuru vadīja asociētā profesore Mārīte Rozenfelde. Aktīvās diskusijās komanda secināja, ka novērtējot izglītojamā spējas un prasmes, fiksējot rezultātus un sagatavojot ieteikumus turpmākā izglītības  procesa organizēšanai,  nepieciešama vienota dokumentu sagatavošanas sistēma.

Darba grupas sanāksmei pievienojās arī RTA dekāns, profesors Jānis Dzerviniks un akcentēja, ka šādas tikšanās un aktīva LSPA darbība ir nozīmīga izglītības nozares attīstībai un pilnveidei, gan praktiskās darbības jomā, gan izglītības pētniecībā un veicina sabiedrības izpratni par bērniem ar speciālām vajadzībām, tiem nepieciešamo atbalstu iekļaušanai mācību vidē.

Elīna Ivanāne

metodiķe