PIEDALĀMIES RADOŠO DARBU KONKURSĀ – IZSTĀDĒ „TĪRA BALTIJAS JŪRA SĀKAS TAVĀ VANNASISTABĀ”

02.04.2014

Kokneses internātpamatskolas – attīstības centra skolēni un pedagogi ir sagatavojuši radošos darbus izstādei „Tīra Baltijas jūra sākas tavā vannasistabā”, pievēršot skolēnu uzmanību atkritumu tēmai, aicinot uz videi draudzīgu atkritumu apsaimniekošanu un to šķirošanu. Klašu grupas ir izstrādājušas oriģinālus un radošus darbus no otrreizēji izmantojamiem materiāliem – plastmasas pudelēm, kartona, auduma, polietelēna maisiņiem u.c. materiāliem, lai tos padarītu košus un interesantus.

Radošo darbu izstāde „Tīra Baltijas jūra sākas tavā vannasistabā” no 4. aprīļa līdz 23. aprīlim būs apskatāma Kokneses novada domes 1. stāva vestibilā.

Paldies visiem klašu kolektīviem un skolotājiem par atsaucību un piedalīšanos konkursā!

Kokneses internātpamatskolas – attīstības centra

metodiskais dienests