Piedalās vizuālās mākslas konkursā - Burvju zīmulītis

19.04.2012

19042012651.jpg2012. gada 19.aprīlī Dauguļu speciālajā internātpamatskolā notika vizuālās mākslas konkurss „Burvju zīmulītis”. Konkursa tēma „Mana sapņu māja”.

Skolēniem bija iespēja izteikt savus vērojumus un sajūtas ar vizuālās mākslas līdzekļiem, kā arī sekmēt interesi un paplašināt zināšanas par māju funkcionālo un estētisko nozīmi, parādīt savu fantāziju un radošo domāšanu.

No Kokneses speciālās internātpamatskolas – attīstības centra konkursā piedalījās divi skolēni. 7. – 9. klašu grupā Arita Stepaņenko ieguva 4. vietu, bet 1. – 3. kašu grupā Normunds Reiznieks – 2. vietu.

Konkursa diena bija labi noorganizēta. Bērni patīkami pavadīja laiku – noskatījās teātra izrādi Valmieras skolas skolēnu izpildījumā, orientējās skolas apkārtnē, pēc apbalvošanas atpūtās diskotēkā. Skolotāji iepazinās ar jaunākajām tehnikām vizuālajā mākslā.

Visi bijām gandarīti par jauko braucienu.

V. Zariņa vizuālās mākslas skolotāja