Programmēšanas nedēļa Kokneses pamatskolā - attīstības centrā

25.10.2021

code.jpgLai rosinātu interesi par programmēšanu un parādītu ikvienam iespējas to pielietot ikdienā savu mērķu sasniegšanā, no 2021.gada 9. līdz 24. oktobrim notika Eiropas Savienības Programmēšanas nedēļa, jeb #CodeWeek. Tā ir iedzīvotāju iniciatīva, kuras mērķis ir iepazīstināt ikvienu ar programmēšanu un digitālo pratību interesantā un saistošā veidā.

Programmēšanas nedēļas pasākumos piedalījās arī Kokneses pamatskolas – attīstības centra izglītojamie.

5.c un 6.c klases skolēni piedalījās aktivitātēs par tēmu "Ikdienā sastopams algoritms: sēklas iestādīšana". Skolēni izsniegtajās darba lapās izgrieza vajadzīgās kartītes un pareizā secībā sakārtoja darbības, kas jāveic, lai iestādītu sēklu.

8.a klases skolēni, lai attīstītu algoritmisko domāšanu, programmā scratch programmēja. Skolēniem bija jāuzraksta programma, kura uzzīmē skolēna vārda un uzvārda pirmos burtus.

Skolotāja Svetlana Gžibovska

Kokneses pamatskola – attīstības centrs