Sasniegumi Starpvalstu vieglatlētikas sacensībās Krievijā

08.10.2012

dsc08952-ml.jpgŠogad no 10. – 15. septembrim Joškarolā (Krievijā) notika starptautiskas vieglatlētikas sacensības, kuras rīkoja „Krievijas Speciālā Olimpiāde”. Tajās piedalījās komandas no 32 valstīm. Latvijas Speciālās Olimpiādes vieglatlētu izlasi veidoja pēc Palsmanes speciālajā internātpamatskolā 2012. gada 17. un 18. maijā notikušo republikas vieglatlētikas sacensību rezultātiem.

No Koneses speciālās internātpamatskolas – attīstības centra Latvijas Speciālās Olimpiādes vieglatlētu komandā tika iekļauta un veiksmīgi startēja Anita Zute. Sportiste ieguva 2. vietu 400 m skrējienā, 3. vietu tāllēkšanā un komandas sastāvā 1. vietu 4x400 m stafetē.

Sacensībām skolnieci sagatavoja sporta skolotājs Guntis Atrasts.

Brauciena laikā dalībniekiem bija iespēja apmeklēt Maskavu un piedalīties dažādos kultūras un izklaides pasākumos.

Paldies Kokneses novada domei un skolas – centra direktorei D. Isajevai par atbalstu un iespēju piedalīties sacensībās.

Elīna Ivanāne