Lapas karte
Kokneses pamatskola - attīstības centrs

Skaļās lasīšanas čempionāts

29.05.2024

20240522-145429.webp2024. gada 22. maijā  Kokneses pamatskolā - attīstības centrā norisinājās “Skaļās lasīšanas čempionāts.” Dalībai čempionātā pieteicās  1. – 9. klašu skolēni, pirmsskolas grupas un arodklašu audzēkņi. Skolēnu sniegumu vērtēja žūrija, kuras sastāvā bija angļu valodas, latviešu valodas un literatūras skolotāji un logopēde.  Žūrijas vērtējumā  tika noteikti 3 labākie lasītāji.

Uzstājoties katrs dalībnieks iepazīstināja ar sevi, ar savu izvēlēto grāmatu un skaļi nolasīja tās fragmentu. Jāuzteic pirmsskolas audzēknis Lūkass Kristiāns Ulpe, kurš klātesošajiem lasīja paša sacerēto un ilustrēto grāmatu “Kā ezītis sēņot gāja.”

Pasākuma noslēgumā katrs žūrijas pārstāvis pasniedza īpašu balviņu savam favorītam. Žūrijas augstāko novērtējumu un godalgotas vietas ieguva Eduards Zorģis, Tomass Neviero un Sabīne Jātniece. Interesantas grāmatas,  saldumus  un  pateicības rakstus saņēma katrs dalībnieks. Ar ģitārspēles priekšnesumu klātesošos  iepriecināja Daneks Auzāns, Sabīne Jātniece un viņu skolotāja Anika Vaivade.

Sirsnīgs paldies dalībniekiem par iespēju klausīties! Jūs bijāt lieliski!

Paldies žūrijai: Inetai Gerasimovai, Nellijai Bāliņai, Aijai Kārkliņai, Inesei Krastiņai un Līgai Ziemelei, pedagogiem par skolēnu sagatavošanu dalībai konkursā un  skolas administrācijai par atbalstu pasākuma norisē.

Jolanta Rotkāja

Valodas un kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslas  mācību jomas vadītāja

Kokneses pamatskola - attīstības centrs

PASĀKUMU KALENDĀRS
<>
back to top