SKOLAS LĪNIJDEJOTĀJI PIEDALĀS FESTIVĀLĀ „CARNIKAVAS RITMI 2014”

27.04.2014

254881_1.jpgKokneses internātpamatskolas – attīstības centra līnijdeju pulciņa dalībnieces 24. aprīlī piedalījās festivālā „Carnikavas ritmi 2014”. Deju festivāls jau 13. reizi norisinājās Piejūras internātpamatskolā, Carnikavas novadā.

Festivālā piedalījās 22 skolu pārstāvji no visas Latvijas. Pasākuma dalībnieki izpildīja dažādu novirzienu un stilu dejas, sākot no klasiskā valša līdz dejām ar akrobātikas elementiem. Mūsu skolu pārstāvēja Līga Treikala, Valija Bitenbindere, Sanita Petrovska, Madara Goževica un Elīna Nesvate ar līnijdeju priekšnesumu.

Festivālā uzstājās arī Latvijā pazīstami mūziķi – Samanta Tīna, Markuss Riva un Agnese Rakovska ar grupu. Māksliniekus klausījāmies, aktīvi dziedājām līdzi, kā arī izmantojām iespēju kopā nofotografēties.

Draudzīgs foto tapa arī ar mūsu favorītiem šajā pasākumā – Rudzātu skolas puišiem, kuri uzstājās ar atraktīvu un interesantu priekšnesumu.

Nobeigumā no festivāla organizatoriem saņēmām atzinības rakstu par piedalīšanos festivālā „Carnikavas ritmi 2014” un veicināšanas balvas.

Paldies skolas – centra direktorei Dagmārai Isajevai un administrācijai par atbalstu, sniedzot iespēju piedalīties pasākumā, skolotājam Intam par palīdzību audiomateriālu sagatavošanā, kā arī skolotājam Guntim.