Stāds savai skolai

05.04.2012

ekskursija_29032012-001_1.jpgKokneses speciālās internātpamatskolas – attīstības centra 3. klases skolēni un skolotāja Anita Ščerbinska piedalījās „Latvijas Stādu parādes 2012” 5. – 9. klašu radošo darbu konkursā „Stāds savai skolai”, kuru rīkoja stādu audzētāju biedrība sadarbībā ar žurnālu „Ilustrētā Junioriem”. Skolēni sacerēja dzejoli par „Košumkrūmiem” un izveidoja skolas apkārtnes ainavas projektu, kurā tika attēlota košumkrūmu atrašanās vieta.

encē. Priecājamies par uzaicinājumu piedalīties konkursa apbalvošanā Latvijas Stādu parādē 2012, Siguldā, Siguldas Svētku laukumā, š. g. 5. maijā.

Paldies, skolēniem, viņu vecākiem, skolas administrācijai un kolēģiem, kuri atbalstīja mūsu piedalīšanos šajā konkursā! Priecīgas Lieldienas un radošu darba garu turpmāk!

Informācija par konkursa norisi un rezultātiem - http://www.staduparade.lv/files/?p=1347

Skolotāja Anita Ščerbinska