Starptautisks projekts Kokneses speciālajā internātpamatskolā – attīstītības centrā

04.09.2012

p8271708-1.jpgNordplus Jauniešu programma atbalsta dažādas aktivitātes skolu izglītības jomā Ziemeļu un Baltijas reģionā: skolēnu klašu braucienus pie saviem vienaudžiem, skolēnu prakses, jaunu projektu attīstību, skolotāju apmaiņu starp skolām un citus projektu veidus, kuru ietvaros uzlabojas izglītības kvalitāte un attīstās starpkultūru dialogs.

Projekts „Teachers international cooperation and exchange of experience” (Skolotāju starptautiskā sadarbība un pieredzes apmaiņa) norisināsies no 2012. gada 1. septembra līdz 2013. gada 1. septembrim. Skolas - centra sadarbības partneris ir Jaagu pamatskola Viljandi, Igaunijā.

Projekta ietvaros paredzētas pedagogu mobilitātes ar mērķi gūt jaunu pieredzi kvalitatīva un radoša izglītības procesa organizēšanā izglītojamajiem ar speciālām vajadzībām, prezentēt pedagoģisko pieredzi un labās prakses piemērus, uzlabot svešvalodu presmes un veidot starpkultūru dialogu.

Dagmāra Isajeva

Direktore

Kokneses speciālā internātpamatskola – attīstības centrs